Ordu Medikal Market Sitesi

Tam İhtiyaç duyduğunuz anda....

SOLUNUM ve UYKU APNE CİHAZLARI


Uyku apnesi tedavinizi kolay, sessiz ve size uyum sağlayacak şekilde akıllı bir hale getirir.

Auto Cpap C-Check & A-Trail spontan soluyan hastalarda obstrüktif uyku apnesinin tedavisi için pozitif hava yolu basınç tedavisi yapar.

Auto Cpap C-Check & A-Trail spontan soluyan hastalarda obstrüktif uyku apnesinin tedavisi için pozitif hava yolu basınç tedavisi yapar.

Küçük ebatlı, sessiz çalışan kullanım kolaylığı ve düşük maliyet ön planda tutularak tasarlanmıştır

2,5 ml'lik ilacın nebül süresi maksimum 6-8 dakikadır.

Gelişmiş ventilatör teknolojisiyle üretilmiş olan Trilogy 100, hastalarınızın değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen solunum modlarına sahiptir.

bazı hastalar, ağız kuruluğuna, burun tıkanıklığına ve tahrişine maruz kalabilirler.Nemlendirici üniteleri ile bu problemleri çözebilmek mümkündür.

PR System One REMstar Auto A-Flex hastanın gece boyunca basınç gereksinimini otomatik olarak takip edip en uygun basıncı uygular.

Cihaz hastanın her nefes alıp vermesini analiz etmekte olup nefes verme sırasında basıncı 3 aşamaya kadar azaltarak nefes vermeyi kolaylaştırmakta

Remstar Pro C-Flex+ spontan soluyan hastalarda obstrüktif uyku apnesinin tedavisi için, pozitif hava yolu basıncı uygular.

Bipap Bi-Flex kendi kendine soluyan hastalarda obstrüktif uyku apnesinin tedavisi için pozitif havayolu basınç tedavisi uygular
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret1264883
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Saat